O naší činnosti

Naposledy upraveno: 3. 6. 2019

Pojďte se spolu s námi vrátit do doby, kdy lidé znali svého řezníka, kdy nakupovali u svého obchodníka. Nechceme křísit staré doby – žijeme v době internetu, ale jsou prověřené věci, které se nemění a vyplatí se přivést je zpátky k životu.

Naše firma má mnoholetou tradici. Provozovali jsme řeznictví Štambera na Masarykově náměstí v Jihlavě a v současné době provozujeme stejnojmenný e-shop.

V eshopu Stambera.cz víte, u koho nakupujete.

Baví nás věci posouvat dál a jakkoliv se může zdát spojení řeznictví a e-shopu nezvyklé, má pro vás zákazníky nesporné výhody a nám dává možnost poskytovat lepší služby. Nicméně už teď vám můžeme slíbit, že se v budoucnu ke kamenné prodejně vrátíme.

Maso, které prodáváme, sami neprodukujeme, ale dovážíme od prověřených dodavatelů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Málokterý malý statek, který chová vlastní zvířata a má třeba i vlastní porážku, vám je schopen zajistit maso po celý rok ve chvíli, kdy vy máte chuť na steak, nebo vaříte na velkou párty s přáteli.

My se naopak snažíme, abyste u nás mohli nakoupit vždy čerstvé maso, které je kvalitní a za které ručíme. Za dlouhá léta, kdy s masem obchodujeme, máme širokou síť kontaktů a jsme schopni sehnat i velmi speciální druhy a typy masa.

Nikdy jsme neprodávali a nikdy prodávat nebudeme maso, které je produkováno nepřirozenou cestou (např. pomocí antibiotik a růstových hormonů). Každý přece ví, že přírodní podmínky a přirozená porážka zvířete svědčí kvalitě masa nejvíce. To je to, na co se soustředíme.

Naše maso pochází z ČR i ze zahraničí (EU). V obou případech je pod dohledem české veterinární správy, takže se můžeme zaručit za 100% kvalitu.

Věříme, že s nákupem u nás budete spokojeni.

Tomáš Štambera