Stěhujeme se!

V současné době prodejnu stěhujeme. O dalším průběhu vás budeme informovat na stránkách našeho e-shopu a na naší facebookové stránce

Na začátku roku jsme pro vás v Husově ulici v Jihlavě otevřeli nové řeznictví. Bylo naším dlouhodobým záměrem k e-shopu přidružit i kamennou prodejnu a teď vám ji konečně můžeme představit.

Vyberete si z našeho bohatého sortimentu masa, uzeného masa, uzenin, který samozřejmě neustále (prakticky denně) rozšiřujeme.

Stejně jako jste zvyklí z našeho e-shopu – zákazník je pro nás vždycky na prvním místě a těšíme se, že nás v našem řeznictví navštívíte.


Maso

Hovězí a vepřové maso nám vozí firma Steinhauser z Tišnova, která je ve zpracování masa vyhlášená a za kterou stojí mnohaletá tradice. Hovězí a vepřové maso z jejich produkce pochází 100% z českých chovů.


Uzeniny

V našem pultu naleznete uzeniny od firem Steinhauser, Prantl, Kratochvíl a další.

Nabízíme i sezónní uzeniny jako třeba vinnou klobásu ve Vánočním období, rozšířenou nabídku grilovacích klobás v letních měsících apod.


Čerstvé
pečivo
Káva
s sebou
Připravujeme

Přijďte do řeznictví na snídani

Pokud dáváte přednost uzeninové snídani, vyrazte k nám. U nás dostanete čerstvé pečivo, vyberete si ze širokého výběru uzenin a dokonce u nás dostanete i prvotřídní kávu (připravujeme).


Otevírací doba

Pondělí 8:30 - 14:30
Úterý 8:30 - 17:00
Středa 8:30 - 17:00
Čtvrtek 8:30 - 17:00
Pátek 8:30 - 17:00
Sobota Zavřeno
Neděle Zavřeno

Kde nás najdete?

Najdete nás v ulici Husova 22, Jihlava (místo bývalého řeznictví Prchal, vedle Plzeňské pivnice)


Co chystáme dál?

V další fázi propojíme e-shop s řeznictvím a vy si třeba budete v e-shopu moci objednat, co byste našli na prodejně a pokud nebudete chtít objednávku dovézt, budete si ji moci druhý den vyzvednout v prodejně.

Těšíme se na vás